PENZION

Čeká na vás pět romantických pokojíků zařízených pohodlně a jednoduše, v duchu starých časů (avšak se současným WC i sprchou). Pokoje jsou dvoulůžkové s manželskými postelemi a možností přistýlek. Přikrývky jsou vyplněny vlnou našich ovcí, pod níž se spí dobře v létě i v zimě.

Nenajdete zde televizi, neboť vaše smysly budou dostatečně podněcovány různými zvuky vesnice. Ráno vás sice možná probudí to, co ve městě neznáte – zvonění zvonů kostela (v 6 hodin), zamečení kozy nebo vítání rána kohoutem, nicméně  vzhledem k naší poloze uprostřed obce jsme, z hlediska ohleduplnosti a respektování práva sousedů na klidný život, zavázáni k dodržování klidu, a to nejen nočního, který z vyhlášky začíná ve 22 hodin.

Ze zkušeností minulých sezón je zřejmé, že na Vašem respektování této skutečnosti závisí další bytí našeho dvora. Divoké “pařby”, hudební produkce nebo bojové hry, jež bývají s letní zábavou spojovány, bohužel tedy u nás nemůžeme akceptovat.

Fotogalerie našeho penzionu včetně prohlídky pokojů | Kam v okolí Jáňova dvora

Jáňův dvůr penzion
Jáňův dvůr penzion

Ceník a objednávka

Ceník ubytování pro rok 2024, na 1 osobu a 1 noc v Kč včetně 12% DPH.

Jednorázový úklidový poplatek 175 Kč/pobyt.
Za pejska na pokoji zaplatíte poplatek 100 Kč za noc.
Za auto na parkovišti (majetek obce) zaplatíte poplatek 50 Kč za noc.

K ceně ubytování se připočítá dospělému hostu (nad 18 let) rekreační poplatek obci ve výši 30 Kč/noc. Pokoje jsou koncipovány jako dvoulůžkové, s možností přistýlek. V případě ubytování pouze jedné osoby na pokoji, je nutné uhradit 50% ceny z neobsazeného lůžka. O letních prázdninách je minimální platba za pokoj a noc ve výši dvou obsazených lůžek.

Dítě bez nároku na přistýlku (v lůžku s rodiči nebo v dětské postýlce – vlastní či námi zapůjčené) je za poplatek 50 Kč/noc. Zapůjčení skládací dětské postýlky 50 Kč / noc. Jednorázový poplatek za půjčení ložního prádla do dětské postýlky 150 Kč.

Snídaně u nás probíhají formou rautu. Poskytujeme je pouze hostům u nás ubytovaným a nejsou v ceně přenocování. Jejich nabídka je pestrá a vyberou si i vegani, vegetariáni či celiaci. Dáte-li nám o Vaší volbě či omezení vědět předem, lépe se připravíme.

Cena snídaní:
190 Kč dospělí a děti od 12 let
130 Kč děti od 3 do 12 let
70 Kč děti do 3 let

Ve  dvoře je pohostinství, kde si můžete dát i oběd a večeři. Vaříme pokud možno z domácích a lokálních surovin, velmi oblíbenou záležitostí je u nás také občasné večerní grilování. K dispozici je vám také náš vinný sklípek nebo ohniště včetně dřeva i opékacích jehel, ale i zde, jakož v celém objektu, je třeba respektovat noční klid.

Předtím, než učiníte objednávku pobytu, prosím prohlédněte si náš kalendář obsazenosti

Prostudujte si: Objednávka pobytu a platební podmínky

e-mail: recepce@januvdvur.cz
telefon: +420 530 506 405 (recepce), +420 732 644 269

Další služby: Půjčovna kol | Vinný sklípek | Pro děti

Jáňův dvůr penzion
Jáňův dvůr penzion