KEMP

V ovocném sadu navazujícím na statek můžete také stanovat. Nejde o autokemp, proto auta parkují mimo prostor pro stanování. Pro představu – jde o malý kemp, plocha činí necelých 3000 m2 a maximální kapacita je cca 35 stanů a 5 karavanů. Kemp má důmyslné zázemí citlivě umístěné v podobě dřevostavby do původní stodoly. K dispozici vám jsou sociální zařízení, kuchyňka se základním vybavením a přiléhající kryté posezení, praktické uzamykatelné schránky na dobíjení různých komunikačních zařízení, výlevka na chemická WC, tříděný odpadkolárny

Náš kemp je vyhledáván příznivci klidu a ticha. Ráno vás možná probudí to, co ve městě neznáte – zvonění zvonů kostela (v 6 hodin), zamečení kozy, vítání rána kohoutem. A nebo budete spát jako dudci po předchozím večeru ve sklípku a dobré večeři v naší hospůdce nebo jen tak unaveni čistým vzduchem. Nicméně  vzhledem k naší poloze uprostřed obce jsme, z hlediska ohleduplnosti a respektování práva sousedů na klidný život, zavázáni k dodržování nočního klidu, který z vyhlášky začíná ve 22 hodin. Ze zkušeností minulých sezón je zřejmé, že na Vašem respektování této skutečnosti závisí další bytí našeho kempu. Divoké “pařby”, hudební produkce nebo bojové hry, jež bývají s letní zábavou spojovány, bohužel tedy u nás nemůžeme akceptovat.

Ve  dvoře je pohostinství, kde si můžete dát snídani, oběd i večeři. Vaříme pokud možno z domácích a lokálních surovin, velmi oblíbenou záležitostí je u nás také občasné večerní grilování. K dispozici je vám také náš vinný sklípek nebo ohniště včetně dřeva i opékacích jehel, ale i zde, jakož v celém objektu, je třeba respektovat noční klid.

Fotogalerie našeho kempu a jeho zázemí | Kam v okolí Jáňova dvora

jáňův dvůr kemp
jáňův dvůr kemp

Ceník kempu a ostatních služeb

Ceník pro rok 2024, na 1 osobu a 1 noc.
Pro školní i předškolní výlety a organizované výpravy ve všední dny mimo letní prázdniny poskytujeme slevy.

V ceně ubytování je zahrnuto taktéž:
• bezdrátové připojení k internetu WIFI
• uzamykatelné schránky na nabíjení mobilů, počítačů aj.
• dvě kuchyňky se základní výbavou a nádobím
• výlevka na chemické toalety
• likvidace odpadu

Kartou u nás platit lze.

Další služby: Půjčovna kol | Vinný sklípek | Pro děti

Objednávka pobytu

Na plánovaný pobyt v kempu, přijedete-li autem, vyžadujeme rezervaci formou e-mailu, last minute i po telefonu. Cyklisty či pěšáky na svém putování přijímáme vždy, ale i od nich uvítáme ohlášení.

e-mail: recepce@januvdvur.cz
telefon: +420 530 506 405 (recepce), +420 732 644 269

Příjezd do kempu

Provozní doba recepce je 10:00–12:0016:00–20:00
Respektujte ji, prosíme, a přijíždějte k nám v uvedený čas. 

Jáňův dvůr kemp zázemí
Jáňův dvůr kemp zázemí