Objednávka pobytu a platební podmínky

Objednávka pobytu

Zda je Váš termín volný orientačně zjistíte v kalendáři obsazenosti
Pobyty si prosím objednávejte na e-mailové adrese recepce@januvdvur.cz

Po e-mailové objednávce učiníme předběžnou rezervaci. Později Vám zašleme krátký dotazník, kam vyplníte údaje pro fakturaci zálohy a který nám umožní se lépe připravit na Váš pobyt. Po obdržení vyplněného dotazníku pak vystavíme pokyn pro platbu zálohy, který Vám pošleme mailem. Záloha na pobyt činí 50% ceny pobytu za lůžka a přistýlky. Položky jako snídaně, auto, poplatky obci či malé děti bez nároku na lůžka se do zálohy nepromítají, tyto platby se zohledňují až v konečném vyúčtování. Po uhrazení částky se Vaše rezervace stane potvrzenou a závaznou. Pokud Vám pobyt hradí zaměstnavatel, požádejte jej o shrnutí všech požadavků na fakturaci a nás na tuto skutečnost, prosím, upozorněte již ve fázi rezervace Vašeho pobytu.

Byli-li byste nuceni rušit Váš pobyt a měli již zaplacenu zálohu, uvádíme podmínky pro stornování:

Záloha bude vratná v celé výši, pokud zrušíte rezervaci nejpozději 20 dní před dnem zahájení pobytu. Vždy při vratce zálohy, bez ohledu na její výši, však účtujeme manipulační poplatek 200 Kč. Každý další den blíže k nástupu pobytu bude ze zálohy odečítán storno poplatek, který bude narůstat denně o 10 % až k 10. dni před pobytem, kdy již bude záloha nevratná.

Individuálně lze však vracení záloh i v plné výši řešit až v termínu plánovaného ukončení pobytu (dle toho, zda a jak se nám rezervovaný pokoj podařilo ještě obsadit, což se nezřídka povede). Doplatek zbylé částky za pobyt můžete buď provést krátce před příjezdem (nebo u delších pobytů během pobytu) opět převodem na účet nebo u nás v hotovosti nebo kartou.

Zahájení pobytu

Pokoje jsou připraveny pro nové hosty odpoledne cca od 16:00 a opouštějí se dopoledne do 10:00 (po dohodě, pokud okolnosti přejí, lze časy přizpůsobit). Při příjezdu se přihlásíte v recepci, ubytujeme Vás, domluvíme vše potřebné, poradíme s výlety a pak hurá užívat si pobytu!