Ubytování na sýpce

Sýpka sloužila v minulosti k bezpečnému uskladnění úrody z polí, především obilí. Doba je jinde, a tak na sýpce můžete spát Vy. Nejde ale o klasický pokoj, ustlat si můžete na dřevěném pódiu s matracemi a to buď ve vlastním spacáku, nebo Vám připravíme lůžkoviny. Sýpka není vytápěná, poskytujeme přímotop.

Jáňův dvůr ubytování na sýpce
Jáňův dvůr ubytování na sýpce

Sýpka je určena až pro sedm nocležníků, z toho dva mohou spát na vyvýšené peci – i když o opravdovou pec se nejedná. Na sýpku vede několik schodů – sýpky bývaly vyvýšené, aby bylo obilí chráněno před velkou vodou. Sýpka má dvě malá okénka – jedno do dvora, kde se obvykle večer sedí u vínka a druhé nad zookoutek. Sociální zařízení je situováno ve dvoře a je vzdálené asi 20 kroků, je společné i pro návštěvníky našeho kempu.

Ceník ubytování

Ceník ubytování pro rok 2021, na 1 osobu a 1 noc v Kč včetně 10% DPH.

 Počet nocí

Děti nad 12ti let

a dospělí

Děti do 12ti let

1

380 Kč / noc

270 Kč / noc

2

345 Kč / noc

245 Kč / noc

3–4

325 Kč / noc

215 Kč / noc

5 a více

300 Kč / noc

195 Kč / noc

K ceně ubytování se dospělému hostu (nad 18 let) připočte rekreační poplatek obci ve výši 10 Kč/noc. Dítě bez požadavku na vlastí lůžko 50 Kč. Při použití vlastního spacáku (s naším prostěradlem) sleva 10%.

Dále k dispozici WIFI a kuchyňka se základní výbavou a nádobím je společná s hosty v kempu. Samoobsluha je na návsi pár kroků od nás a je otevřena denně kromě neděle.

Ve  dvoře je pohostinství, kde si můžete dát snídani, oběd i večeři. Vaříme pokud možno z domácích a lokálních surovin, velmi oblíbenou záležitostí je u nás také občasné večerní grilování. K dispozici je vám také náš vinný sklípek nebo ohniště včetně dřeva i opékacích jehel, ale i zde, jakož v celém objektu, je třeba respektovat noční klid.